Naš tim

NASUF DRINJAKOVIĆ

NASUF DRINJAKOVIĆ

CEO

+38733568301
nasuf@general-logistic.ba

Timur Drinjaković

Zamjenik direktora

+38733568309
+38761243123
timur@general-logistic.ba

Armin Šoljanin

Menadžer operacija i prodaje

+38733568313
+38761866113
armin@general-logistic.ba

Dženana Sušić

Menadžer finansija

+38733568302
+38761237501
dzenana@general-logistic.ba

Tajra Drinjaković

Odjel finansija

+38733568302
+38761907920
tajra@general-logistic.ba

Elma Hujić

Voditelj prodaje

+38733568312
+38761143443
elma@general-logistic.ba

Merisa Jelačić

Administracija

+38733568306
+38762716863
merisa@general-logistic.ba

Amina Velagić

Back office-administracija

+38733568300
+38761897951
amina@general-logistic.ba
Admir Hrnjica

Admir Hrnjica

Menadžer kopnenog transporta

+38733568304
+38762994323
admir@general-logistic.ba

Amila Behlulović

Kopneni transport

+38762022044
+38733568310
amila@general-logistic.ba

Faris Halapa

Kopneni transport

+38733568310
+38761897951
faris@general-logistic.ba

Eldar Vrabac

Kopneni transport

+38733568311
+38762994324
eldar@general-logistic.ba

Denin Imamović

Pomorski transport

+38761526288
+38733568313

Malik Lihovac

Menadžer domaće distribucije

+38733568305
+38761486810
malik@general-logistic.ba

Adisa Štrbo

Domaća distribucija

+38733568305
adisa@general-logistic.ba

Nedim Mušić

Domaća distribucija

+38733568305
nedim@general-logistic.ba
Mirsad Ašani

Mirsad Ašani

Menadžer carinskih operacija

+38733789400
+38762994321
mirsad@general-logistic.ba

Almir Omeragić

Carinske operacije

+38733789400
almir@general-logistic.ba

Kenan Demir

Carinske operacije

+38733789400
+38733789401
kenan@general-logistic.ba
Eldin Suljević

Eldin Suljević

Carinske operacije

+38733789400
+38762920203
eldin@general-logistic.ba

Danka Lalović

Carinske operacije

+38733789400
+38765834663
danka@general-logistic.ba

Kenan Rahman

Carinske operacije

+38733789400
+38761061437
kenan@general-logistic.ba
Edin Alihodžić

Edin Alihodžić

Menadžer skladišnih operacija

+38733568307
+38762761768
edin@general-logistic.ba
Jasmin Ćato

Jasmin Ćato

Zamjenik menadžera skladišnih operacija

+38733568307
Elvir Sačić

Elvir Sačić

Skladištar

+38733568307

Ermin Šabanić

Skladištar

+38733568307

Samir Alihodžić

Skladištar

+38733568307

Samir Uštović

Skladištar

+38733568307

Benjamin Hodžić

Skladištar

Asmir Bašović

Skladištar

Marko Valentić

Marko Valentić

Carinske operacije

+38751491223
+38761824609
gradiska@general-logistic.ba

Medina Mustafi

Carinske operacije

+38751491223
gradiska@general-logistic.ba

Vlatka Kusić

Carinske operacije

+38751491223
gradiska@general-logistic.ba

Stefan Mihalenko

Carinske operacije

stefan@general-logistic.ba

Nermin Hajro

Skladištar

+38733568307